Změna evidence docházky na Balení kosmetiky

Od 1.7.2024 dochází ke změně v evidenci docházky na brigádě Balení kosmetických výrobků. Nově bude evidence docházky na této brigádě evidována pomocí jednorázové čipové karty, která bude brigádníkovi vydána na místě pracoviště po zadání nově přiděleného šestimístného identifikačního PINu, který byl (a novým brigádníkům bude) zaslán přes SMS

Na přidělenou čipovou kartu si budou brigádníci pomocí docházkového terminálu evidovat svou pracovní dobu, tj. začátek výkonu práce (příchod) a ukončení výkonu práce (odchod). 

Pro získání čipové karty na směnu bude brigádník využívat tzv. výdejník karet na vrátnici, do kterého je potřeba na každé směně zadat svůj osobní PIN. Tento přidělený PIN zůstává pro brigádníka vždy stejný a je potřeba si jej zapamatovat, proto doporučujeme si uchovat přijatou SMS s tímto identifikačním PINem. Upozorňujeme však, že osobní PIN na brigádu Balení kosmetických výrobků není totožný s brigádnickým identifikačním číslem, které má brigádník přidělené u nás pro rezervaci brigád. 

Žádáme brigádníky, aby se s touto změnou řádně seznámili. Na vyžádání Vám rádi zašleme podrobný manuál k nastudování.   

 

Kontakty pro brigádníky

Pro rezervaci brigád, bližší informace o práci nebo v případě jakéhokoliv dotazu:

Telefon: +420 541 26 26 26
Email: kancelar@personal.sodat.cz
SMS brána: 774 069 679