Po brigádě

Pokud jste zdárně odpracovali brigádu, pak Vám zbývá již jen poslední krok, a sice odevzdat nám výkaz práce.
Jak jsme si řekli v sekci Před brigádou, na brigádu od nás dostanete 2 Výkazy práce.
Při odchodu z pracoviště necháte vedoucímu pracovníkovi 1 z těchto výtisků a 2. zbývající výtisk nám přinesete zpět do kanceláře.

Výkaz práce
Výkaz je třeba odevzdat do tří pracovních dnů u nás v kanceláři, případně jej mimo pracovní dobu můžete vhodit do naší schránky, jen upozorňujeme, že schránka je ze vstupu na ulici Kounicova. Pokud nám výkaz nemůžete odevzdat osobně, pak je možno se domluvit a zaslat nám výkaz naskenovaný na kancelar@personal.sodat.cz (originál k nám pak do kanceláře vezmete, až si půjdete pro peníze).

Gratulujeme! Pokud jste se dostali až sem, pak už máte vše za sebou a můžete se těšit na zaslouženou odměnu!


Výplata
 • Hotově:
3 dny po odevzdání výkazu práce si můžete  vyzvednout Vaši výplatu a to v hotovosti u nás v kanceláři ve výplatní dny. Výplatní dny jsou pondělí a čtvrtek.
Pokud jste na brigádě, kde se docházka eviduje pomocí čipových karet, výplatu budete mít nachystanou ve specifických výplatních dnech.

 • Bankovním převodem:
Pokud nám nahlásíte Vaše číslo bankovního účtu, budeme Vám výplatu zasílat bankovním převodem. Výplaty převodem odesíláme jakmile uplyne tří denní splatnost Vašich odevzdaných výkazů práce nebo jakmile dorazí Vaše elektronická docházka. 

Jedete-li na dovolenou nebo si z jiných důvodů nemůžete peníze v hotovosti vyzvednout, kontaktujte nás a domluvíme se, jakým způsobem Vám výplatu předáme.

Výjimečné alternativní možnosti jsou následující:
Výplatu vyzvedne osoba, které k tomu dáte zplnomocnění.
Peníze u nás na Vás počkají (maximálně tři roky od data splatnosti).

Nyní byste již měli vědět, jak funguje práce přes naši agenturu, věříme, že spolupráce s námi pro Vás, naše brigádníky, bude přínosná, a to nejen finančně, ale i získanou praxí (kterou Vám na požádání písemně potvrdíme).

Pokud Vás zajímá i to, kolik si můžete vydělat, jaká část odměny je za určitých podmínek odvedena na sociální a zdravotní pojištění, pak můžete nahlédnout i do sekce Legislativa, kde se vše potřebné dozvíte.