Tesco - navýšení tarifu

Dobré zprávy přichází z Tesca!
Ani letos nebudete bez oblíbené brigády a pracovat budete dokonce za navýšený tarif a to 125 Kč/hod.

Na brigádu v Tescu potřebujete kromě potravinářského průkazu také vstupní lékařskou prohlídku. 
Tato prohlídka je námi hrazená a stačí o ni u nás na kanceláři, telefonicky nebo e-mailem projevit zájem. Kolegyňky s Vámi proberou,  zda je pro Vás brigáda vhodná a pokud ano, domluví si s Vámi termín prohlídky a pošlou Vám k ní veškeré potřebné informace. 
Jakmile máte prohlídku vyřízenou, zastavíte se s vyplněnými dokumenty k nám do kanceláře a můžeme rovnou vybrat první směnu. 
V Tescu máte následující možnosti brigády:

Doplňování zboží
Pohodová brigáda u které nestojíte na jednom místě, ani nevysedáváte za kasou. Doplňujete zboží dle oddělení, které je zrovna potřeba. U slečen bývá nejoblíbenější oddělení drogerie nebo oděvů, pánové většinou doplňují spíše těžší zboží.,

Pickování zboží
Nejoblíbenější brigáda především u mladších ročníků! Dostanete do ruky objednávku a se čtečkou v ruce nachystáte zboží dle objednávky do skladu k expedici. Brigáda není jednotvárná ani výrazně fyzicky náročná = ideální přivýdělek na léto po kterém Vám zbyde dostatek energii na vyžití u vody :-)

Práce na pokladnách
Pokud hledáte brigádu převážně v sedě a nevadí Vám práce s penězi, pak je to místo přesně pro Vás! Na brigádu na pokladnách si musíme ještě podepsat hmotnou odpovědnost a v rámci první směny probíhá vstupní zaškolení.

Práce u obslužného pultu
Když Vás posedávání za kasou moc neláká, je tu možnost brigády u obslužného pultu, kde se zase tolik nenaběháte, ale ani se nenudíte. Obsluhujete zákazníky, pracujete se sýry, saláty a salámy - běžným zbožím, které třeba prozatím znáte jen z druhé - klientské strany.