Kancelář funguje až do odvolání pouze DISTANČNĚ

Vážení brigádníci,
S ohledem na vzniklou situaci a ochranu veřejného zdraví jsme se i my rozhodli připojit k rozsáhlým opatřením strany vlády. 
Jak tedy momentálně až do odvolání fungujeme? 
Kancelář je pro osobní kontakt uzavřena.
Brigády si můžete rezerovat jak jste zvyklý - každý všední den mezi 10 a 18 hodinou jsme k dispozici na telefonu 541 26 26 26, SMS bráně 774 069 679 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Důsledně prosím uvádějte Vaše identifikační číslo, na který den směnu chcete, v kolik začíná, v kolik končí a název brigády.

Výkazy Vám pošleme na e-mail, pokud si je nebudete mít jak vytisknout, kontaktujete nás kvůli zaslání do firmy.
Na e-mail Vám zašleme také veškeré informace o brigádě.

Pokud budete potřebovat pomůcky na brigádu, sepsat si novou smlouvu, uplatnit slevu na dani, zavolejte na 541 26 26 26, domluvíme se na individuálním setkání u nás v kanceláři.

Vyplněné výkazy nám odevzdávejte do schránky, schránku máme umístěnou hned u dveří kanceláře. 
Do schránky můžete také vhazovat vyplněné žádosti o zaslání mzdy na účet, formuláře, které potřebujete pro své zaměstnavatele apod. 

Formuláře, které potřebujete pro úřad práce nám může příslušný ÚP zaslat také datovou schránkou a my jim přímo odpovíme, není nutné přecházet mezi námi a úřady.


Mzdu zasíláme na účet každý den, takže bude odeslaná klasicky za 3 pracovní dny po odevzdání výkazu. Pokud u nás účet nemáte nahlášený, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo mailem, domluvíme se na vyplnění formuláře k zaslání mzdy na účet.

Pokud účet vůbec nemáte, zkuste se prosím domluvit s někým blízkým, kam by se dala výplata zaslat. Některé banky umožňují vyřízení běžného účtu online, zvažte prosím i tuto možnost. Řešíme i další možnosti, snažíme se opravdu vyjít co nejvíce vstříc, ale zároveň musíme dbát ochrany veřejného zdraví. 


REGISTRUJEME NOVÉ BRIGÁDNÍKY
Po předchozí domluvě termínu je možné zastavit se k nám na registraci. 

Termín si domluvte na 541 26 26 26 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
K registraci si s sebou vezměte občanský průkaz a kartičku pojišťovny, pokud máte, tak se bude hodit i zdravotní průkaz v potravinářství a číslo účtu. 
Pro registraci musíte mít alespoň středoškolské vzdělání nebo být studentem střední školy.
Prosím, buďte ohleduplní a i k registraci si vezměte roušku/šátek kolem úst a nosu.

Především chceme všechny naše brigádníky i zaměstnance poprosit o ohleduplnost a zodpovědnost. Pokud jste cestovali mimo ČR nebo se necítíte dobře, omezte prosím svůj kontakt s okolím na minimum. Chápeme, že Vás může tísnit finanční situace, ale pokuta za porušení karantény je až 3 000 000 Kč! 
Prosím, pokud se necítíte dobře nebo jste cestovali, nechoďte do práce. Pokud máte příznaky nového koronaviru, volejte krajskou hygienickou stanici nebo svého obvodního lékaře, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PROSÍM NECHOĎTE MEZI LIDI A TO ANI KE SVÉMU LÉKAŘI. 

Předem děkujeme za pochopení a přejeme všem hlavně pevné zdraví a na pobočce se na Vás budeme těšit na viděnou po překonání této nelehké doby.

Kontakty pro brigádníky

Pro rezervaci brigád, bližší informace o práci nebo v případě jakéhokoliv dotazu:

Telefon: +420 541 26 26 26
Email: kancelar@personal.sodat.cz
SMS brána: 774 069 679