Zářijové novinky

Školní rok začíná nabírat na obrátkách a u nás se nese v duchu nových brigád a zvyšování tarifů!

Pro brigádníky, kteří preferují práci ve výrobě, máme dobrou zprávu. Zvláště pak pro muže, jelikož se jedná o fyzicky náročné brigády, takže jsou vhodnější právě pro ně. Nově si můžete vyzkoušet brigádu na kompletaci hliníkových profilů za 120 - 130 Kč/h

Další brigáda není v klasické výrobě, ale jedná se o pomocné práce ve dřevovýrobě za 110 Kč/h. Takže pokud Vás už nudí klasická pásová výroba, může být tato brigáda správná volba. Jedná se spíše o dlouhodobou brigádu, kdy byste ve výrobě pomohli alespoň na týden.

I v jiných výrobách je se na co těšit. Na brigádě balení a montáž spojovacího materiálu zvyšují tarif! Základní hodinová mzda je 115 Kč/h, avšak když odpracujete minimálně 4 směny za měsíc, navyšuje se Vám tarif na 135 Kč/h na všechny směny. Příplatek Vám bude vyplacen na začátku měsíce následujícího, kdy budeme vědět, kolik směn jste odpracovali. 

Nejenže brigády v marketech jsou nejflexibilnější, kdy především na pokladnách si můžete volit různě dlouhé směny v rámci celého týdne. Ale také v marketech nejsou s navyšováním mezd pozadu. Na pokladnách v obchodě s kutilskými potřebami můžete nyní pracovat za 120 Kč/h! Stejně tak se v Bille na všech úsecích, tedy od pokladen po obslužné pulty a doplňování zboží, zvýšil tarif na 114 Kč/h. Takže pokud zrovna nemáte čas na klasické osmihodinové směny, je brigáda v marketu právě pro Vás.