Říjnové novinky

Ač to podle počasí venku nevypadá, pomalu ale jistě se blíží Vánoce a u nás si je můžete udělat o něco bohatší. V říjnu pokračujeme se zvyšováním hodinové mzdy a u oblíbených brigád si tento měsíc můžete vydělat ještě více!

Na kompletaci a testování PC serverů se zvyšuje tarif při odpracování 3 a více směn za měsíc na 140 Kč/hod! Jedná se o jednoduchou manuální práci v Modřicích, kdy máte na výběr z denních dvanáctihodinových směn a nebo nočních osmihodinových. Další oblíbená brigáda - třídění balíků zvyšuje výplatní tarif od 15. 10. na 125 Kč/hod! A v neposlední řadě si také polepšíte na dlouhodobé brigádě skládání krabiček, kdy při odpracování minimálně 15 směn za měsíc se navyšuje hodinová mzda na 120 Kč/hod


Zároveň máme dobru zprávu pro zdatné muže, jelikož máme novou brigádu - třídění balíků a jejich nakládka ve skladu za 120 Kč/hod na noční směny. Protože se zde přenášejí těžká břemena je práce vhodnější pro muže. Závěrem dobrá zpráva pro všechny, kteří si oblíbili brigádu v ModusLinku. Balení drobné elektroniky je zpátky! S tarifem 130 Kč/hod a se směnami 7.00 - 15.30. 


 

Kontakty pro brigádníky

Pro rezervaci brigád, bližší informace o práci nebo v případě jakéhokoliv dotazu:

Telefon: +420 541 26 26 26
Email: personal@personal.sodat.cz
SMS brána: 774 069 679