Nové brigády - Zn. vhodné pro těhotné i důchodce

Často se nás ptáte na fyzicky nenáročné brigády. 
Pokud nechcete jít pracovat na pokladnu do supermarketu, moc možností jste u nás zatím neměli, to se ale v srpnu změnilo!
Díky spolupráci s dvěma novými firmami pro Vás máme dvě naprosto snadné brigády a obě ve Slatině! 

Lepení štítků a skládání krabiček, 100 Kč/hod
Na této brigádě jsou směny 7:00-15:30 a budou vypisovány až do konce roku. Pracuje se v naprosto klidném a čistém prostředí v menším skladu. V sedě buď lepíte štítky na obálky, nebo skládáte krabičky.
Díky nenamáhavosti i klidnému prostředí je brigáda ideální volnou jako přivýdělek pro důchodce nebo těhotné ženy. Brigáda je dlouhodobého charakteru, je tedy třeba odpracovat alespoň 10 směn za měsíc a počítat s brigádou cca do konce roku. Směny si volíte vždy po měsíci a sami - nikdo Vám je nenutí :-) 

Skládání krabiček pro velkoobchod s léčivy, 120 Kč/hod
Pokud Vám nevyhovují typické směny, pak by se Vám směny na této brigádě mohly zamlouvat, ranní totiž probíhá od 7 do 15:30 a odpolední směny jsou od 12 do 20:30. Brigádu můžete vykonávat v sedě nebo při skládání krabiček postávat. Jedná se o dárkové balení doplňků stravy, jaké vídáme před Vánoci v lékárnách. Na brigádu je třeba doložit výpis z rejstříku trestů, jelikož se pořád jedná o sklad s léčivy. Druhou a poslední podmínkou, kterou pro tuto brigádu musíte splnit je zvolit si alespoň 5 směn v rámci měsíce. 

Doufáme, že jsme Vám pohodovými brigádami udělali radost a těšíme se na rezervace! 

SMS brána


Pro obsazování brigád, omlouvání absence či dotazy:


SMS brána: +420 774 069 679