Ochrana osobních údajů

Určitě jste zaznamenali, že 25. května letošního roku vejde v platnost vyhlášení EU o ochraně osobních údajů.
Pro nás se tím nic zásadního nemění, jelikož veškeré údaje, které o Vás, našich brigádnících a zaměstnancích spravujeme, spravujeme v souladu s již platnými zákony. 

Zároveň je na místě, abyste i Vy věděli, co se s údaji, které nám poskytnete, děje.

Když k nám přicházíte poprvé a chcete se stát naším brigádníkem či zaměstnancem, dostáváte k vyplnění Registrační formulář. Součástí tohoto formuláře jsou jak Vaše osobní údaje, tak souhlas s jejich zpracováním. 

Tento souhlas je odvolatelný a to pouze do dne nástupu výkonu brigády.
Pokud tedy nenastoupíte na žádnou brigádu a nechcete už u nás být vedeni v evidenci, stačí se zastavit k nám do kanceláře a podepsat Zrušení souhlasu se zpracováním osobních údajů. Zároveň můžete požádat i o dokument o skartaci, který potvrzuje, že jsme skutečně Vámi poskytnuté doklady skartovali a vymazali jsme Vás z evidence. 

Pokud s námi už podepíšete smlouvu a jdete na svoji první směnu, zpracováváme tyto údaje už ze zákona (pracovně-mzdová agenda) a nelze je z legislativních důvodů již odstranit.

Můžete však kdykoli požádat o ukončení spolupráce s agenturou. 
V takovém případě se zastavíte k nám do kanceláře, kde sepíšeme dohodu o ukončení smlouvy, deaktivujeme nebo odstraníme Vaše kontaktní údaje a uzavřeme Vaši pracovní evidenci, abychom Vás již nekontaktovali. 

Pokud pracujete přes naši agenturu, veškeré Vaše údaje jsou zpracovávány ze zákona. Potřebujeme je zejména pro zpracování mezd a odvedení zákonných srážek. Vaše dokumenty jsou v pracovní době agentury pod dohledem pověřených a proškolených osob a mimo pracovní dobu jsou archivovány v bezpečně uzamčených prostorách.

Komu Vaše údaje poskytujeme?
Vaše údaje poskytujeme pouze v zákonem stanovených případech. 
Poskytujeme je tedy konkrétní firmě, do které jdete na brigádu. Toto se děje ze zákona, jelikož jsme agentura práce, jsme povinni mít s firmami uzavřenou Dohodu o dočasném přidělení, na základě které u firmy pracujete - jste tam agenturou přiděleni. 
Vaše údaje mohou být také kontrolovány příslušnými orgány veřejné moci, kterým jsme ze zákona povinni poskytnout součinnost. 

Pokud Vás ohledně spravování Vašich údajů naší společností zajímá něco dalšího, neváhejte se zeptat u nás v kanceláři.